SİYASET      EKONOMİ      FİNANS      DÜNYA      SPOR      YAŞAM      GÜNCEL      YEREL      MAGAZİN      TEKNOLOJİ      BİLİM      EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   
 
Ana Sayfa > MAGAZİN

CATHERİNA ZETA-JONES HASTALIĞINI ANLATTI…
25 Nisan 2011
Oscarlı ünlü oyuncu Catherine Zeta-Jones, bir süre tedavi gördüğü "manik depresif-bipolar II bozukluğu" ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

 

 

 

 

 

 

 

CATHERİNA ZETA-JONES HASTALIĞINI ANLATTI…

Oscarlı ünlü oyuncu Catherine Zeta-Jones, bir süre tedavi gördüğü "manik depresif-bipolar II bozukluğu" ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hastalığından kesinlikle utanmadığını ifade eden Zeta-Jones, "Eğer benim Bipolar II olduğumu açıklamam, bir kişiye bile bu konuda yardım arama cesareti veriyorsa buna değer. Sessizce acı çekmeye gerek yok ve yardım aramakta utanacak bir şey de yok" dedi.

Rahatsızlığıyla ilgili çıkan haberleri doğrulayan ve geri adım atmayan 41 yaşındaki sanatçı, "Bu, dünyada milyonlarca insanı etkileyen bir ruhsal bozukluk ve ben de onlardan biriyim" sözleriyle cesaretini ortaya koydu.

Catherine Zeta-Jones eşi 66 yaşındaki Oscarlı oyuncu Michael Douglas’ın gırtlak kanserine yakalanmasının ardından büyük mücadele verdi ve süreç güzel sanatçıyı çok yordu. Michael Douglas’ın kanseri yenmesinden sonra "Playing in the Field" adlı romantik-komedi türündeki filmin Louisiana’da gerçekleştirilen çekimlerine başlamak üzere olan Zeta-Jones yoğun bir depresyonla karşı karşıya kaldı. Sanatçı yaşadığı bu sıkıntıyı da, "Akşam yemeğine çıkmak gibi gündelik rutinler bile benimiçin çok zorlayıcı geliyordu.” Diye dile getirdi.

Zeta-Jones, bu ayın başlarında New Canaan’daki "Silver Hill" adlı bir ruh ve sinir hastalıkları merkezinde tedavi görmüştü.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MAGAZİN Haberleri

Başlık Tarih
 
Evde DJ ile kına gecesi Yasağı deldi27 Eylül 2020
KADINA YÖNELİK ŞİDDETE PROTESTO…02 Ağustos 2011
TERCİHLERE DİKKAT...21 Temmuz 2011
SENFONİK MEVLİD…21 Nisan 2011

https://www.facebook.com/halil.koc.1656/videos/1380714362104742/?t=0


 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
..
En Çok Okunan
Video Galeri
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler | Yazarlar | Foto Galeri | Duyurular | Künye
CH