SİYASET      EKONOMİ      FİNANS      DÜNYA      SPOR      YAŞAM      GÜNCEL      YEREL      MAGAZİN      TEKNOLOJİ      BİLİM      EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   
 
Ana Sayfa > Site Yazarları

Serkan Basut - serkanbasut65@gmail.com
Yeni Bir Başlangıca Merhaba…
09 Nisan 2018 - 286 okunma

Yeni Bir Başlangıca Merhaba…
Bu,7-24 Esenler Haber’deki ve bu köşedeki ilk yazım. Adettendir, ilk yazı selamlama ve gerekçelendirme yazısıdır. Selamımı veriyorum. Kabul buyurun lütfen.
Basının içerisinde yetişmiş bir çoğunuzun da tanıdığı bir kardeşiniz olarak bundan sonra 7-24 Esenler Haberde bana ayrılmış köşede düşüncelerimi sizlerle paylaşmaya başlayacağım ve aynı zamanda, Gazetemizin de bundan sonra Genel yayın yönetmenliğini üstlenmiş olduğumu da siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyorum.
 
Yayın hayatım boyunca ilkeli, tarafsız, doğru habercilik anlayışı ile hep bu yolda yürümüşüm ve yürümeye de devam edeceğim. Özellikle vurgu yapmak istediğim nokta habercilik kamuoyunu doğru bilgilendirmektir kimsenin kalem silahşoru olmadan kimsenin tekelinde kalmadan haberciliği icra etmektir.  Maalesef bu gün görüyoruz ki neredeyse basının tamamı artık taraflı haber anlayışı ile birilerinin tekeline girmiştir. Temennimiz gerek ulusal gerekse yerel basının önümüzdeki dönemde üzerlerine giydikleri gömleği ve bileklerine takılı olan kelepçelerden kurtulup mesleklerini icra etmeleridir.
Bu gün itibari ile yayın politikamızı ve habercilik anlayışımızı ilkeli doğru habercilik olarak siz değerli okuyucularımızla birlikte en iyi noktalara taşıyacağız. Bu vesile ile hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Bu Yazıyı Paylaşın:


Yorumlar (0):

Yorum Ekle


Adınız Soyadınız*

E-posta Adresiniz*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 


Serkan Basut Diğer Yazıları

02 Temmuz 2020 - Kadere Bak Kimler Kimlerle Yan Yana
24 Mayıs 2019 - Eeyy Göksu Efendi Sen Önce Haddini Bileceksin
https://www.facebook.com/halil.koc.1656/videos/1380714362104742/?t=0


 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
..
En Çok Okunan
Video Galeri
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler | Yazarlar | Foto Galeri | Duyurular | Künye
CH